x
Stokta Yok

Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml

36,00 TL
Kampanya
Güvenli Alışveriş
Havale/EFT de Ekstra
%3 İskonto
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bio-Oil Çatlak Oluşumu, Cilt Lekeleri, İnce Çizgi ve Kırışıklılar ve Nemsiz Ciltler Cilt Bakım Yağı 60 ml

   

   Ürününü Adı : 
  Bio-Oil Cilt Bakım Yağı 60 ml

   Markası : 
  Bio-Oil
   
   Menşei : 
  İsviçre
   
   Boyutu : 
  60 ml
   

   Bio-Oil Cilt Bakım Yağı Özellikleri : 

  Bio-Oil, çatlak oluşumunu önlemeye ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olmak üzere özel olarak geliştirilen bir cilt bakım yağıdır. PurCellin Oil içeren özel formülasyonu sayesinde ince çizgiler, kırışıklıklar ve nemsiz ciltler içinde etkilidir. PurCellin Oil, Bio-Oil formülünün yoğunluğunu dengeleyerek, cilt tarafından kolayca emilmesine yardımcı olur. 

   Bio-Oil Cilt Bakım Yağı Faydaları : 

  Göbek bölgesine, kalçalara, göğüslere, bel bölgesine ve üst bacaklara günde 2 kez uygulandığında, çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cilt renginde açılmalarının ya da güneşe aşırı maruz kalmanın sebep olduğu ton farklılıklarının görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Cilt renginde açılmaların ya da güneşe aşırı maruz kalmanın sebep olduğu ton farklılıklarının görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklık problemi olan yüz ve vücut bölgelerini pürüzsüzleştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. 
   

   Bio-Oil Cilt Bakım Yağı Nasıl Kullanılır ? 

  Çatlak Oluşumu İçin : Çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olmak için Bio-Oil günde 2 kez tümüyle emilinceye dek, parmak uçlarınızla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. En az 3 ay boyunca kullanınız. 
  Cillt Lekeleri İçin : Günde 2 kez, lekeli cildin üzerine tümüyle emilene dek parmak uçlarınızla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. En az 3 ay boyunca kullanınız. 
  İnce Çizgiler ve Kırışıklıklar : Günde 2 kez, tümüyle emilene dek parmak uçlarınızla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. 
  Nemsiz Ciltler : Banyodan, duştan, güneşlendikten ya da yüzdükten sonra kullanabilirsiniz. Cilde hassas bir biçimde masaj yaparak ve özellikle kuru bölgelere yoğunlaşarak uygulayınız. Aynı zamanda ideal bir banyo yağıdır. 

  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.