x
Stokta Yok

Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermotolojik Serum 2*50 ml

89,90 TL
Kampanya
Güvenli Alışveriş
Havale/EFT de Ekstra
%3 İskonto
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermotolojik Serum  2*50 ml 

  Saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerde, dökülen saçların yerine gittikçe zayflayan ve cılız tüylere dönüşen saçlar çıkar, dökülme problemi ilerledikçe dökülen saçların yerine yenisi çıkmaz olur. Bu yüzden saç dökülmesinde, dökülmenin engellenmesi yeterli değildir, sağlıklı saç gelişimininde sağlanması gerekir.

   
  İşte bu gerçekten yola çıkan ÉEOSE Laboratuvarları, geliştirmiş olduğu ikili serum ile yine devrim niteliğinde bir yeniliğe imza attı:  Dünyada ilk kez bir ürün dökülme karşıtı bir serum ile sağlıklı saç gelişimi için başka bir serum formunu birarada kullanıcılarının hizmetine sunuyor:
   
  SERUM NO.1:Sabah kullanılan LiposoPenatraitt Serum, saç dökülmesine karşı etkili. Her sabah 5-6 kez saçınıza püskürterek güne saçlarınızı dökülmeye karşı koruma altına alarak başlayabileceğiniz serum, Lipozom teknolojisi ile üretildi.

  SERUM NO.2:Akşam kullanılan StimuPeptide Serum ise içeriğindeki bioaktivitesi çok yüksek etken maddelerle saç gelişimini sağlıyor. Serum sayesinde siz uyurken saçlarınız güçlenmeye ve gelişmeye devam ediyor. 


  SERUM NO.1.LiposoPenatraitt Serum:
  DÖKÜLME KARŞITI, [SABAH]
  50 ml

  SORUN

  Saç Dökülmesi erkeklerde 20’li yaşlarda başlar, daha ileriki yaşlarda ortalama her iki erkekten birinde görülür. Yoğunluğu ve dökülme şekli farklılık gösterse de kadınlarda da sıkça rastlanan bir problemdir.

  YENİLİK

  ÉEOSE Laboratuvarları tarafından saç dökülmesine karşı formule edilen LiposoPenetraitt Serumu erkekler ve kadınlar kullanabilir.

  İÇERİK

  ROVISOME, SERENOA SERRULATA, PHYTOCOMPLEX

  ETKİ

  • Deri kolay bir geçiş bölgesi değildir. Bu yüzden saçlı deri bölgesine uygulanan ürünlerderi içinde kolayca ilerleyemediğinden etkilerini gösteremeyebilirler. Oysa ROVISOME, içeriğindeki etken maddeleri cilde nüfus ettirebilmek için çok özel LİPOZOM teknolojisi ile üretilmiştir. Hücre zarı ile çok benzerlik taşıyan ve çok küçük kapsüller olan LİPOZOMLAR  hücreler tarafından kendisinden gibi algılandığından cildin derin epidermal tabakasına ulaşarak etkilerini gösterebilirler. LİPOZOM teknolojisi ile üretilen ROVISOME, saç dökülmesini engellemeyi hedefleyen Biotin, Linoleic Acid (Vitamin F), Tocopherol Acatate, D-Panthenol ve Caffeine içeren çok etkili bir kombinasyondur.
  • LiposoPenetraitt Serum, ayrıca saç dökülmesine karşı olumlu etkisi bilinen SERENOASERRULATA (Saw Palmetto Extract) ve yine saç dökülmesine karşı özel olarak formule edilen bitkisel kaynaklı PHYTOCOMPLEX (Nettle & Sage & Lavander Extract) içerir.

  UYGULAMA

  Kuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm s
  açlı deriye kullanılması önerilir.


  SERUM NO.2. StimuPeptide Serum:
  SAÇ GELİŞİMİ, [AKŞAM]
  50 ml

  SORUN

  Saç dökülmesi erkeklerde tipik olarak alnın iki yanından başlayıp saç çizgisinin geriyeçekilmesi ve tepe bölgesinin incelip açılması ile seyreder. Bu bölgelerde dökülen saçların yerine her bir döngüde daha küçük ve cılız saçlar çıkar ve ilerleyen zamanlarda tüy şeklinde olan bu saçlar da tamamıyle kaybolur. Kadınlarda bu tip yoğun bölgesel açılmalar yerine saçlı derinin tamamında saçlar incelir ve seyrekleşir.

  YENİLİK

  Saç dökülmesi yaşayan kişilerde, dökülmenin engellenmesi yeterli değildir, sağlıklı saçgelişimi için uygun ortam yaratılmalıdır. ÉEOSE Laboratuvarları tarafından sağlıklı saçgelişimi için formüle edilen StimuPeptide Serumu erkekler ve kadınlar kullanabilir.

  İÇERİK

  PEPTIDE COMPLEX, PROCYANIDIN, GP4G, CAFFEINE & FORSKOHLI, KERASTIM S

  ETKİ

  • PEPTIDE COMPLEX lipo-oligopeptidelerden oluşmuş çok özel bir peptideformülasyonudur.
   EEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nun da aktif içeriği olan PEPTIDE COMPLEX, saçlar için Stimupeptide Serum içerisinde yeniden formüle edildi.
  • PROCYANIDIN saç gelişini haekete geçirmede etkili doğal kaynaklı bir aktiftir. Yapılanbilimsel çalışmalarda PROCYANIDIN’in saç dökülmesine karşı olumlu etki gösterdiği, saçderisi hücrelerinin gelişimini harekete geçirdiği ve saçları dinlenme fazıdan aktif büyüme fazına geçirdiği gözlemlenmiştir. PROCYANIDIN saçın yoğunluğunda ve saç teli çapında artışa neden olur.
  • GP4G, çok yüksek mineralli sularda yaşayan, tuzlu su karidesi olarak da bilinen, Artemia Salina adı verilen bir planktondan ekstrakte edilmiş bir aktiftir. Çevresel koşullara dayanıklılığıyla bilinen Artemia, bu koşullar daha da kritikleştiğinde sert bir kapsül içerisine alınır ve bir tür uyku dönemine girer. Bu uyku sürecinde Artemia, GP4G adı verilen çok özel 'yaşamsal” bir molekül sentezler ve depolar. Kurumuş kapsül içerisindeki Artemia, çok uzun seneler (ölçülen 70 sene) saklanabilir ve uygun koşullarda üretmiş olduğu GP4G molekülü sayesinde kapsülünden çıkarak tekar gelişimine başlayabilir. GP4G, Artemia için yaşamsal enerji kaynağıdır. GP4G’nin bu canlandırıcı etkisi StimuPeptide Serum içerisinde saç gelişimini desteklemek üzere yeniden formule edilmiştir. Saça enerji verir, olumsuz çevre koşullarından korur ve onarır.

  CAFFEINE & FORSKOHLI, StimuPeptide Serum içerisindeki diğer aktiflerin etkisini arttırıcıözelliği vardır. KERASTIM S, saç dökülmesine karşı etkili olurken saçın yoğunluğunun artmasına yardımcı olur.

  UYGULAMA

  Kuru veya nemli saçlı deri üzerine uygulanır ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak deriye yedirilir. Durulanmaz. Özellikle saç dökülmesinin yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm saçlı deriye kullanılması önerilir.


  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.