x
Stokta Yok

Eeose Yağlı Saçlar için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml

35,00 TL
Kampanya
Güvenli Alışveriş
Havale/EFT de Ekstra
%3 İskonto
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler

 • Eeose Yağlı Saçlar için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml 


  SORUN :

  Saç dökülmesi erkeklerde 20 li yaşlarda başlar, daha ileriki yaşlarda ortalama her iki erkekten birinde görülür. Yoğunluğu ve dökülme şekli farklılık gösterse de kadınlarda da sıkça rastlanan bir problemdir.

  YENİLİK :

  EEOSE Laboratuvarları tarafından geliştirilen EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ın, en iyi sonuç için EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum ile birlikte kullanılması önerilir. 

  Erkekler ve kadınlar kullanabilir.

  İÇERİK :

  GP4G & PHYTOCOMPLEX

  ETKİ : 

  GP4G, çok yüksek mineralli sularda yaşayan, tuzlu su karidesi olarak da bilinen, Artemia Salina adı verilen bir plantondan ekstre edilmiş bir aktiftir.Çevresel koşullara dayanıklılığıyla bilinen Artemia, bu koşullar daha da kritikleştiğinde kendisini sert bir kapsül içerisine alır ve bir tür uyku dönemine girer. Bu uyku sürecinde Artemia, GP4G adı verilen çok özel 'yaşamsal' bir molekül sentezler ve depolar. Kurumuş kapsül içerisindeki Artemia, çok uzun seneler (ölçülen 70 sene) saklanabilir ve uygun koşullarda üretmiş olduğu GP4G molekülü sayesinde kapsülünden çıkarak tekrar gelişimine başlayabilir. GP4G, Artemia için yaşamsal enerji kaynağıdır. GP4G nin bu canlandırıcı etkisi EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuan içerisinde dökülmeye karşı ve saç gelişimini desteklemek üzere yeniden formüle edilmiştir. Saça enerji verir, olumsuz çevre koşullarından korur ve onarır.

  EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saç dökülmesine karşı özel olarak formüle edilen bitkisel kaynaklı PHYTOCOMPLEX (Nettle & Sage & Lavander Extract) içerir.

  Uygulama : 

  Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın, iyice durulayın. Günlük ve sık kullanım için uygundur.  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.