x
Veet
(1)

Veet Men Erkeklere Özel Duşta Tüy Dökücü Krem 150 ml

%20
54,90 TL
43,92 TL
Ciltte kötü koku bırakmaz. Vücut, bacak ve koltuk altı için kullanılır. 3-6 dakika pürüzsüz bir cilt
Kampanya
Güvenli Alışveriş
Havale/EFT de Ekstra
%3 İskonto
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Veet Men Erkekler Özel Vücut, Bacak ve Koltuk İçin Duşta Tüy Dökücü Krem 150 ml

   

   Ürünün Adı :
  Veet Men Erkeklere Özel Duşta Tüy Dökücü Krem 150 ml
   Markası :
  Veet
   
   Menşei :
  Fransa
   
   Boyutu :
  150 ml
   

   Veet Men Erkeklere Özel Duşta Tüy Dökücü Krem Özellikleri :

  Smoot Fresh teknolojisine sahip Veet Men Tüy Dökücü Krem ile pürüzsüz bir cilt ve cezbedici koku deneyimini yaşayın. Veet Men, istenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken, hem cildinizi 24 saate kadar nemlendirir, hem de yeni koku teknolojisi sayesinde cildinizde kötü koku bırakmaz.
   

   Veet Men Erkeklere Özel Duşta Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır ?

  • Kullanmadan önce bütün uyarıları ve kullanma talimatlarını okuyun. Kremi süngerin renkli kısmı ile kuru cildinize eşit olarak dağıtın. Ovuşturmayın. Almak istediğiniz tüylü bölgenin krem ile tamamen kapandığından emin olun. Ardından ellerinizi yıkayın.
  • Duşa girmeden en az 1 dakika bekleyin.
  • Duşunuzu her zamanki şekilde alın. ilk 2 dakika boyunca vücudunuzun kremli bölgesini suya değdirmemeye özen gösterin. Böylece krem vücudunuzda daha fazla kalacaktır. Bu aşamada krem vücudunuzdan yavaş yavaş akıp gider. 
  • Krem toplamda 3 dakika boyunca cildinizde kaldıktan sonra süngerin beyaz kısmını kullanarak küçük bir bölgeyi temizlemeyi deneyin. Tüyler kolayca çıkıyorsa kalan kısmını da çıkarmak için cildinize sünger yardımıyla dairesel hareketlerle masaj yapın. Eğer tüyleriniz alınmıyor ise kremi cildinizde 3 dakika daha bekletebilirsiniz, ancak 6 dakikalık uygulama süresini aşmayın. Daha hassas bölgelerden kremi çıkartmak için süngerin yumuşak ve renkli kısmını kullanın. 
  • Kremi cildnizden tamamen temizlemek için kremli bölgeyi suyla durulayın ve sonrasında kurulayın. Süngeri yıkayın ve ürünün etkisini kaybetmemesi için kapağını kapatarak saklayın.
   Uyarılar :
  Kullanmadan önce bütün uyarıları ve kullanım talimatlarını okuyun. 6 dakikalık uygulama süresini aşmayın. Sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında,  bacaklarda ve kasık bölgelerinde kullanıma uygundur. Baş, yüz, göz, kulak, burun, anüs etrafı, genital bölge, göğüs uçları ve vücudun diğer bölgelerinde kullanıma uygun değildir. Varisler, benler, yaralar, çatlamış, tahriş olmuş, güneşte yanmış cilt üzerinde ya da geçmişte tüy dökücü kremlere karşı olumsuz reaksiyon göstermiş bölgelerde kullanmayın. Her zaman 2 tüy alımı seansı arasında 72 saat bekleyin. Cildinizi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Her kullanımdan önce, uygulayacağınız bölgede küçük bir yere ürünü kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayın ve cildinizin reaksiyonunu kontrol edin. 24 saatten sonra herhangi bir olumsuz reaksiyon yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanırken yanma batma hissederseniz kremi derhal temizleyin ve cildinizi soğuk su ile iyice durulayın. Bu his devam ederse doktora başvurun. Cildiniz uygulama sonrasında hassaslaşabilir bu yüzden kaşımamaya özen gösterin. Uygulama sonrasında, terleme önleyici, parfümlü bir ürün ya da yapay bronzlaşma ürünü kullanmadan, güneşlenmeden ya da yüzmeden önce 24 saat beklemenizi öneririz. Çocukların erişemyeceği yerlerde saklayınız. Yutulması halinde bir doktora danışın ve dış ambalajı gösterin. Gözle temas etmemesine özen gösterin. Gözle temas ederse bol su ile yıkayın ve doktora başvurunuz. Alkali ve tiyoglikolat içerir. Ürün yüzeylerin kaygan hale gelmesine sebep olabilir. Kullanırken halıya, kıyafetlere ve yere dökmemeye özen gösterin. 

  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.